Styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter till de som sitter i Attraktiva Oskarshamn ABs styrelse.

Ordförande 
Anders Österberg
Informationschef, OKG
0491-78 63 54
anders.osterberg@okg.uniper.energy

Ledamöter
Andreas Erlandsson, andreas.erlandsson@oskarshamn.se
Anna Österlund, anna@placebrander.se
Daniel Bruun, daniel.bruun@bjcgroup.se
Göran Nilarp, goran.nilarp@expector.se
Jenny Rees, jenny.rees@skb.se
Malin Wigren, malin@hotelcorallen.se
P-O Ohlsson, p-o.ohlsson@maxi.ica.se

Vill du komma kontakt med oss som jobbar på Attraktiva Oskarshamn? Klicka här!