Styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter till de som sitter i Attraktiva Oskarshamn ABs styrelse.

Ordförande 
Anders Österberg
Informationschef, OKG
0491-78 63 54
anders.osterberg@okg.uniper.energy

Ledamöter
Mats Johansson mats.johansson@oskarshamn.se
Per Ola Olsson p-o.ohlsson@maxi.ica.se
Jenny Rees jenny.rees@skb.se
Göran Nilarp goran.nilarp@expector.se
Malin Wigren malin@hotelcorallen.se
Anna Österlund anna@placebrander.se
Daniel Bruun daniel.bruun@bjcgroup.se
Carina Ståhl carina.stahl@sizesworks.com
Lotta Lindgren lotta.lindgren@oskarshamn.se
Olle Westerling olle.westerling73@gmail.com

Vill du komma kontakt med oss som jobbar på Attraktiva Oskarshamn klicka här?